.

.

eCon Лабораторија за Снабдување со Висока Чистота на Водата, Reagent Одделение Вода, 100mL, 6 по случај.

eCon Лабораторија за Снабдување со Висока Чистота на Водата, Reagent Одделение Вода, 100mL, 6 по случај.

DEN 960.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите Reagent Одделение Вода е deionized и произведена без употреба на хемиски адитиви како DEPC.Без токсични агенси се користат во производство на Молекуларна Одделение Вода, елиминирање на DEPC мешање на ензимски реакции.Reagent одделение вода ги исполнува USP Прочистена Вода Барања и е произведен според највисоките индустриски стандарди за да се обезбеди супериорни резултати и потврдуваат најновите спецификации најде во сад Pharmacopeia (USP).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата