.

.

Компатибилен Вози Појас за Зебра ZM400 ZM600 ZT410 300/600 dpi Термички Етикета Принтери Дел Бр 79867M (10 Парчиња)

Компатибилен Вози Појас за Зебра ZM400 ZM600 ZT410 300/600 dpi Термички Етикета Принтери Дел Бр 79867M (10 Парчиња)

DEN 2158.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен вози појас за Зебра ZM400 ZM600 ZT410 300/600 dpi (дел # : 79867 M).Компатибилен вози појас за Зебра принтери, не е оригинална, но одличен квалитет.СТП, силни и издржливи.Објектот се Вклучени : 10 парчиња појас, Зебра замена дел број : 79867 M.Компатибилен Вози Појас за Зебра ZM400 ZM600 ZT410 300/600 dpi Термички Етикета Принтери Дел Бр 79867 M.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата