.

.

Американската Милениче Материјали Поставени на 2 Длабоко Обоени Нерѓосувачки Челик Куче Чаши со Не-Пропадна Гумени Прстен за Puppies и Кучиња

Американската Милениче Материјали Поставени на 2 Длабоко Обоени Нерѓосувачки Челик Куче Чаши со Не-Пропадна Гумени

DEN 2049.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИЗБОРОТ НА ПРАВОТО САД ГОЛЕМИНА ЗА ВАШИТЕ КУЧИЊА : Добие плиток сад за мала куче, куче, или раса со витко носот.Изберете длабок сад за големи кучиња или за кучињата со долги карактеристики.Голем куче или со еден долг носот или ушите може да имаат незгодно време за јадење од плиток сад.ДОБРО ХРАНЕТИ КУЧИЊАТА СЕ СРЕЌНИ КУЧИЊА - На атрактивен пар на чинии се одржи до 32oz (4 Чаши) секој од сува храна, мокра храна, вода, или третира кога исполнет до гребенот.Се препорачува да се Пополни (со соба) : До 3 Чаши.Најдобри за Средни Раси.ЧУВАЈТЕ ги НА ЧИНИЈА МЕСТО - Задржи вашето куче храни и вашата куќа беспрекорен со овие чинии, направени со не се лизга гумени база прстен за да се спречи spills и да се задржи вашето куче од туркање на чинија околу вашиот дом или двор.БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - врши со не-токсични, оцрни-отпорни Durobolz материјал, плочата е мирис за слободен и лесен за чистење; безбедна опција за вашиот четири нозе пријател.ШЕПА-SSIONATE ЗА домашни МИЛЕНИЦИ - Американски Милениче Материјали верува миленици се суштински дел од човековиот живот, Нашата цел е да обезбедиме сè вашата 4-нозе BFF потреби; Ние го носат широк спектар на производи, како што се за џвакање, tugging, и fetching играчки, чешлање алатки, удобност додатоци, и повеќе.Големина : 32 мл | Боја : Праска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата