.

.

Господар Масажа 30 Claudia Стационарни Масажа Табела Спа Салон за Убавина Кревет Со Пневматски Нервира Backrest & Нога Одмор (26.5 Да Е 36,5 Прилагодлива Висина), Mc Крем Со Махаг?

Господар Масажа 30 Claudia Стационарни Масажа Табела Спа Салон за Убавина Кревет Со Пневматски Нервира Backrest

DEN 1042.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Здрав, разновиден, цврста градба : изградени со супер силни Европски бука тврдо рамка.Макс работен капацитет е 1000 кг, може да се одржи 4000 кг.Пневматски Гас-Пролет Издигнувајќи механизам : лесно и непречено да ја прилагодите backrest и ногата остатокот до позиција вашите клиенти во различни тераписки начини.Луксузен СТП тапацир за крајна Comport : 3.5" Дебела перница на нашите ексклузивни Висока Густина Мулти-Слој Мала Ќелија пена.Безбедно и еко-пријателски материјали кои се користат : сите дрво се користи во табелата е формалдехид s форма.Позиции на главата и на вратот во совршена усогласување со ' рбетот.Ја елиминира притисок поени за размена на инстант олеснување на горниот болка во грбот и вратот. 11" x 11" x 3.5".Господар Масажа 30" Claudia стационарни масажа табела е совршена комбинација на стабилност и флексибилност; убавина и сила.Нашите стационарни масажа табела е Направен од високо-квалитет на Европската бука тврдо дека е формалдехид & Канцерогена слободни.Тоа има пневматски гас-пролет Издигнувајќи задниот дел и ногата делот кој ќе ви овозможи да се позиционира вашите клиенти во различни тераписки начини.3.5" Дебела перница на нашите ексклузивни Висока Густина Мулти-Слој Мала Ќелија пена е покриен со MC крем СТП тапацир, кој е на масло и вода-отпорни, обезбедува вашиот клиент крајната удобност!Две целосно прилагодливи и отстранлив странични потпирачи за раце се направи оваа табела повеќе функционални.Господар Масажа Блокирам ногата екстензија систем обезбедува стабилност и издржливост.Неговиот луксузен заоблени агли се лесни за терапевти за пристап поблиску до клиентите.На повеќенаменски стационарни масажа табела е исто така опремен со корисни изградена-во чување на полица да ги зачувате сите ваши масажа додатоци.Оваа стационарни масажа табела е еден од најдобрите производи на пазарот.Професионалниот пакет вклучува ергономски Сон лице лулка, Ергономски Сон мемориска пена лице перница, contoured рака полица, кој се одвојува потпирачи за раце, кадифен вратот да се зајакнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата