.

.

HooAMI 2 Инчен Безбедност Иглички Тешки Безбедност Pin Brooch Игли со 5 Дупки за Ќебиња, Здолништа, Kilts, Плетени Ткаенини, Занаети 30pcs

HooAMI 2 Инчен Безбедност Иглички Тешки Безбедност Pin Brooch Игли со 5 Дупки за Ќебиња, Здолништа, Kilts, Плетени

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

►Материјал : Цинк метални легури.Strudy, силна, безбедно, не е лесно да се наведнуваат. ►Големина : 5cm x 1,5 см;Дупка големина : 2,5 mm;Дебелина : 5mm. ►Со 5 дупки, можете да го красат со монистра, привезоци, dangles, tassels и повеќе да се создаде персоналните додаток. ►Забава додатоци, може да се применат за да се палта, џемпери, капи, шамија, здолништа, kilts, ќебиња, занаети, итн. ►Пакет се Вклучени : 30 парчиња тешки безбедност иглички brooch.Боја : 5x1.5cm(30pcs).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата