.

.

WINOMO 71Pcs A/C Климатизација Вентил Основни Додатоци R12 R134a Ладење Вентил Јадрото на Смена Installer Асортиман Кутија Сет за Полнење

WINOMO 71Pcs A/C Климатизација Вентил Основни Додатоци R12 R134a Ладење Вентил Јадрото на Смена Installer Асортиман

DEN 402.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спакуван inclued : 1 x Отстранување Алатка;10 x Вентили; 10 x Вентил Јадра; 20 x Зелена Црево Заптивка е; 30 x Црното Црево Заптивка е.Погоден за автомобил климатизација замена и одржување, замена на ладилни вентил core течење.Направен од тешки алуминиумски материјали.Имајте на влијание, масло, Вода-стегање и корозија.Авто A/C климатизација вентил јадрото на смена алатка асортиман комплет.Универзална климатизација A/C надополнување црево течни цевка за хранење адаптер grommet заптивка.Description This е збир на 71pcs Авто A/C климатизација вентил јадрото на смена алатка асортиман комплет.Тоа е погоден за автомобил климатизација замена и одржување.Исто така одлична за механичар и/C поправка продавници.Тоа се однесува на замена ладилни вентил core течење.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Метал.- Големина на : 18.3x6.8x5cm / 7.2x2.7x2inch(Dxšxv).- 71pcs Авто A/C климатизација вентил јадрото на смена алатка асортиман комплет со кутија. - Погоден за автомобил климатизација замена и одржување. - Одлично за механичар и/C поправка продавници.- Тоа се однесува на замена ладилни вентил core течење. - Спакуван inclued : 1 x Отстранување Алатка;10 x Вентили; 10 x Вентил Јадра; 20 x Зелена Црево Заптивка е; 30 x Црното Црево Заптивка е.- A/C надополнување црево заптивка отпорност на триење, отпорност на корозија.- Универзална ладење AC цела мерач црево гумена заптивка.- Авто A/C климатизација вентил јадрото на смена алатка асортиман комплет.- Универзална климатизација A/C надополнување црево течни цевка за хранење адаптер grommet заптивка.- Вентил core алатка, dual стил, добро за мали andamp; голем вентил јадра.Пакет Including10 x Вентил Cores50 x Црево Gaskets10 x Valves1 x Смена алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата