.

.

Smart Go - Анти-Магла Крпа Леќа Платно (2 Парчиња) - Еднократно Микрофибер Крпа за Чистење на Очила, Леќи, и Паметен Телефон Електронски Екрани - 300 Користи по Платно

Smart Go - Анти-Магла Крпа Леќа Платно (2 Парчиња) - Еднократно Микрофибер Крпа за Чистење на Очила, Леќи, и Паметен

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ПЛАТНО : Овој врвен квалитет микрофибер мешавина е со највисок степен на квалитет во моментов се на располагање.Тоа е совршено големина на 5" x 7" и има исклучително мека и свиленкаста чувствуваат дека е одлична за сите видови на деликатна површини како што се очила, заштитни очила, леќи, и паметен телефон екрани.НЕ МАГЛА : мора да се има за секој носи маска со очила!Нашата анти-магла формула е ефикасен во изработка на сигурни дека вашата површина останува кристално јасни.Секој крпа да се третираат со посебно решение кое го прави влага испаруваат брзо и да ја задржите вашите очила магла слободни.Работи одлично на огледала и на електронските екрани премногу!.РЕДЕА СЛОБОДНИ : Не само за одржување на магла во заливот, нашите специјални анти-магла решение по природа чисти smudges, нечистотија, и честички во една едноставна, редеа слободни избрише.Не само за леќи и ефикасно да се користи на повеќе површини.Одлично за монитори, паметни телефони, леќи на камера, двоглед, таблети, тастатури, огледала и повеќе.УДОБЕН : Секој пакет има две анти-магла облека вклучени за дополнителна погодност, со секој еден во мали пластични торбичка за лесно складирање.Лесно да се задржи во вашата чанта, briefcase, куфер, спортска торба, ракавица за замрзнување или право во вашиот џеб.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата