.

.

Dienalls Стоматолошки Салфетка Клип Bibs Носителот Клипови, Флексибилни Метал Топката Стоматолошки Лигавче Синџир за Bibs/Лицето Маска/Деца, Возрасни и Стари лица, Маска La

Dienalls Стоматолошки Салфетка Клип Bibs Носителот Клипови, Флексибилни Метал Топката Стоматолошки Лигавче Синџир

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ Пакет - 4pcs Метал салфетка синџир стоматолошки, Практичен дизајн со цврста текстура.може да безбедно се одржи салфетка, стоматолошки bibs или за еднократна употреба bibs во место за да се заштити возрасни bibs за јадење мажите и жените кошули за време на неуредна оброци. ✔ Преносни - Лесни лигавче клипови за преносни носат.Прилагодливи стоматолошки лигавче клипови рака заклучување за различни должина.Компактна големина, лесен во тежина, што значи дека може да се земе заедно во вашиот џеб или ташна кога јадете во ресторан. ✔ Size - за Секоја топка лигавче синџир мерка прибл. 41 cm/ 16.1 инчен, стоматолошки bibs носител е соодветна должина, тоа не ќе бидат неупотребливи поради тоа што е премногу долго.Добро за употреба од страна на возрасни и деца 3 години и нагоре. ✔ Апликација - Стоматолошка клиника, дома јадење сала,ликовно студио, стоматолошки bibs за еднократна употреба клипови, исто така, погодна за СКАРА, стоматолог bibs, стоматолошки материјали, стоматолошки лигавче, пациентот bibs, неуредна рак или hummer вечери, големи лице, коса салон, детската исхрана, нега на стари лица, и многу повеќе. ✔ Цел - да се задржи чиста облека за стари лица, возрасни, бебето.оваа лигавче носителот клип карактеристики мазни рабови, но не и пропаѓање дизајн и избрани метал-полиран боја, нежна за кожата и безбеден за употреба, што е убав подарок избор за дете, тинејџер, возрасни и стари лица.Пакетот вклучува : доаѓа со 4 парчиња на салфетка клипови во еден пакет, на располагање во 4 различни метал-полиран бои, кои може да безбедно се одржи салфетка во место и заштита на вашиот кошули за време на неуредна оброци.Лесен и пренослив : направен од метал клип со добра текстура, флексибилни и издржливи, се спротивстави на корозија, компактна големина, лесен во тежина, што значи дека може да се земе заедно во вашиот џеб или ташна кога јадете во ресторан.Погодни прилики : нашата салфетка клип може да се конвертира било салфетка во заштитен лигавче и да ги зачувате вашите облека од дамките предизвикани од маснотии, сос, и друга храна поврзани со мензи, како скара зглобовите, неуредна рак или hummer вечери, исто така погоден за големи лице, коса салон, детската исхрана, нега на стари лица и повеќе.Идеален подароци : ова лигавче носителот клип карактеристики мазни рабови, но не и пропаѓање дизајн и избрани метал-полиран боја, нежна за кожата и безбеден за употреба, што е убав подарок избор за дете, тинејџер, возрасни и стари лица.Широко апликација : нашите топката крпа салфетка носители може да се конвертира многу салфетки во заштитен лигавче и да ја задржите вашата облека форма дамки предизвикани од маснотии, сос или друга храна поврзани со мензи, идеален за скара зглобовите, приватна вечера, големи лице, коса салон, деца хранење, стари грижа и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата