.

.

Кралската H&H Врата Гледачот како Безбедност Ѕиркаат Ѕиркаат Дупка за Домашна Канцеларија 200 Степен Солидна Месинг (Антички Бронза)

Кралската H&H Врата Гледачот како Безбедност Ѕиркаат Ѕиркаат Дупка за Домашна Канцеларија 200 Степен Солидна Месинг

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТЕШКИ : Сите метална конструкција, обезбедување на квалитет и трајност.СОВРЕМЕНИТЕ : Модерен изглед и лесно да се инсталира.ШИРОК АГОЛ : 200 Степени агол на гледање.ОДГОВАРА : се Вклопува врати 1-6/16 до 2-15/64 инчи дебела.COVERLESS : Прескокнете расправаме за отворање/затворање на око маска.Современиот безбедносен врата гледачот & ѕиркаат дупка.Совршен за дом или канцеларија, каде што треба да се види кој е надвор од вашата врата пред отворање.Оваа Кралската Насловна & Хардверски производ е изградена од цврст месинг тело е завршена во било кој chrome позлатен или полиран.Издржлив на високо квалитетни компоненти и гаранција овозможува да се направи правилна одлука кога купување на Кралската H&H item Matching Вежба Малку Големина право големина дупка може да се drilled со нашите правилно големина вежба малку www./dp/B07 BR9 LHTH.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата