.

.

ALULA Соларни Божиќ Пат Отворено Светла LED Светлата Патека,Градина Пејзаж Светла Топло Бела за Патио, Walkway, Двор, Тревник Оркестарот(5pac)

ALULA Соларни Божиќ Пат Отворено Светла LED Светлата Патека,Градина Пејзаж Светла Топло Бела за Патио, Walkway,

DEN 1367.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сончевата Патека на Светлината:Напојуван со соларна се совршено декоративни отворено осветлување.Тие автоматски да го светлото вклучено во мрак и исклучување на зората, заштедува енергија.Божиќ Пат светла:5 Стапови 1 Сет.Оваа Градина Декоративни Светло Сет се состои од 5 стапчиња со секој има led светлото.Димензија на Дрвото : 4.37*3.54 во; Жица меѓу прачки : 13.8 во; Водечките : 19.7 во.Топло Бела Емитуваат:На мала градина Led светло е топло бела, која помогне да се создаде пријатна и мирна атмосфера и во секое место.Лесно да се инсталира:Доаѓаат со 5 долго земјата удели, само внесете земјата во тревникот или снег, можете да ги видите блескавата дрво светилка пејзаж.Широко применливи:Може да се широко се користат за двор, пат, огради, ѕид, двор, скалило, гаража, визба, таванот, пред тремот, балкон, walkway, патеката, кампување, риболов и сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата