.

.

Нерѓосувачки Челик Јазик Scraper, Свеж Здив Јазик Гребење Pack 3

Нерѓосувачки Челик Јазик Scraper, Свеж Здив Јазик Гребење Pack 3

DEN 134.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен За Користење : Дизајн за да одговараат на усни може да се чистат за да го секој агол во секунди, лесен за чистење по употребата.Стоматологот препорачува да го користите секое утро и вечер.Свеж Здив : Senyum челик јазик scraper со криви дизајн и мазна површина, отстранете храна остатоци израстоци и лош здив, чистење на јазикот во секунда, ви донесе свеж здив и повеќе доверба!.Никогаш не ' Рѓа : Производство од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно, никогаш не рѓа, или пауза лесно како пластика, заштити вашето орално здравје.Патување Пријателски : Senyum јазик scraper секој со патна корисна случај лесно да се носат, како канцеларија, дома или на училиште мулти-место употреба, да ја доведе никаде за својата погодност.Квалитетот Обезбеди : Senyum обезбедува високо квалитетни производи, задоволителна по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не на цел од страна ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. 1.Користете го вашиот јазик scraper два пати дневно за да го подобри вашето чувство за вкус. 2.Јазик стружење отстранува odorous подобро од четкање на забите. 3.Стружење секојдневно ќе ги отстрани непријатни, бел слој на вишокот на остатоци. 4.Довербата е сè.До твое денес со новак здив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата