.

.

6 Парчиња Лигавче Клипови Силикони Лигавче Носителот Клипови Шарени Салфетка Клип Лице Покривање Lanyard Држачот за ноќта на Вештерките Божиќ Партија Вечера Материја

6 Парчиња Лигавче Клипови Силикони Лигавче Носителот Клипови Шарени Салфетка Клип Лице Покривање Lanyard Држачот

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет пакети : ќе добиете 6 различни бои на силиконски лигавче клипови во пакет, вклучувајќи сина, зелена, жолта, црвена, розова и виолетова, убави и светли бои, доволно количество може да ги исполни вашите употреба и замена.Сигурен материјал : овој колоритен лигавче носителот клип е направен на квалитетот на силиконски материјал, мека и удобна, лесна и colorfast, не ќе бидат тешки, на вратот, што може да се чисти, ако тоа е случајно soiled и се применува за долго време; клипот е направен од нерѓосувачки челик, тоа може да се обезбеди објект цврсто.Лесен за користење : може да висат на нашите градите кога не сме користење на салфетка клип, така што тоа може да се подигнат брзо кога ние го користиме следниот пат, кој заштедува време и го спречува маска од кои се изгубени и се во потрага насекаде.Широко се применува : на силиконска маска клип не само што може да висат маски и bibs, но, исто така, можат да се применат од страна на возрасните, децата и старите лица, и исто така, може да се применат за да се клип белешки, картички, капи, или погодни за светлина и мали предмети, виси на ѕидот или во светло обоени места, кој може да игра улога на чување и потсетник.Големина детали : должината на силиконски лигавче синџир е за 56 см/ 22 инчи, има одреден степен на еластичност, мека и може да се протегала; Ако тоа е премногу долг, може да се врзе lanyard на куп и да го користите, така што може да се прилагоди на должината која ви одговара.Мазна на допир : Кога ќе го носат еластични силикони лигавче носителот, вие не ќе се чувствувате студено, топло или посочи чувство на вратот, мазната површина ќе донесе пријатно чувство и се допре до вас.Погодни прилики : Овој корисен лигавче клип може да се примени на многу места, со клип, така што тоа може да клип ништо, како што се облека, кои се лесно да падне на закачалка, која може да се примени и во секојдневниот живот.Спецификации : Димензии : 56 см/ 22 инчи во должина Материјал : силикон Количина : 6 парчиња Боја : жолта, зелена, сина, црвена, розова, виолетова Пакетот вклучува : 6 x Силикони лигавче клипови Топло известувања : ве Молиме овозможи мало грешки на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да бидат различни, поради аголот на снимање светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата