.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Грејач, Тајмер со LED Индикатор, Повеќе Тајмер Начини:/Исклучување, 18 Мерењето, 4570℃ Температура за Контрола на системи за Греење, се Врати Тип

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Грејач, Тајмер со LED Индикатор, Повеќе Тајмер Начини:/Исклучување, 18 Мерењето, 4570℃

DEN 8469.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. ✪Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwire. (1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) HARDWIRE : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. ✪Мултифункционален прекинувач : brand new мултифункционален LED дисплеј прекинувач, 18 мерењето функција, 4570℃ температура за контрола на системи за греење, слободно да го прилагодите времето и температурата сакате. ✪Висок Квалитет : крпа потоплите се направени од издржлив 304 од не ' рѓосувачки челик, IP56 водоотпорен и електрична енергија доказ,Големина, боја, итн.може да се прилагоди според барањата на клиентот. ✪Електрични крпа шини може да се вози бран на бањата да се задржи се исуши, отстранете бања влага и musty, влажна крпа за да се спречи мирис, можат во голема мера да ја подобри удобноста на бањата.Боја : Plug in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата