.

.

QtGirl Бебе Девојки Коса Поклон Носителот 30 Долг Лак Закачалка Косата Клипови За Складирање Организатор(Розова+Вајт)

QtGirl Бебе Девојки Коса Поклон Носителот 30 Долг Лак Закачалка Косата Клипови За Складирање Организатор(Розова+Вајт)

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Qt Girl коса поклон носителот Направени од удобно крпа и издржливи дрво бар.Ефикасен и лесен за чување на сите видови на алигатор клипови и предвремени клипови, вклучувајќи ги дури и косата се врзуваат, headband.Пакет s соба.Косата клипови закачалката е апсолутно симпатична и добро одлично за девојки ѕид декорација, да ги задржи соба чисти и уредно!.Едноставно дизајн, лесен за вашите деца да се отстрани и да се стави назад.Имајте добра навика на организирање на лични нешта секој ден.Зошто Ние Го Избере Qt Girl?.Qt Girl се фокусира на обезбедување со висок стандард и шик косата додатоци за сите бебиња години, девојки, деца и возрасни.Сите коса додатоци од Qt Girl се рачно изработени од страна на нашите искусни работници за да бидете сигурни дека врвен квалитет на нашите производи.Ние имаме развиено различни стилови на косата додатоци во текот на изминатите години, двете нови и класичен, и нашите Рс придружува, сите деца се среќни и фантастична детството.Qt Girl ќе донесе тони на среќа на вашиот целото семејство.Изберете Qt Girl, изберете висок квалитет на производите.Тоа исто така значи да се избере интересни живот стил за вашите деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата