.

.

ALZOO Природни Отвратителен Ширењето на Куче Јака | Repels вошки (болви), Крлежи, Прашина-Грини Користење на Природните Активни Состојки | за Средните Кучиња | Phtalate и ПВЦ С?

ALZOO Природни Отвратителен Ширењето на Куче Јака | Repels вошки (болви), Крлежи, Прашина-Грини Користење на Природните

DEN 1412.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Брзо Совет : Една капка од масло во тока олеснува дури и неспокојот планирам кога прицврстување на јака!.Repels вошки (болви), крлежи и прашина-грини користење на природните активни состојки.Ширењето на јака работи природно и е ефикасна до 4 месеци.Докажано безбедни и ефикасни кога се користи како режисер.За максимална заштита, користење со ALZOO спреј.Чувајте вашиот дом животната средина и пет подрачја слободни од турнејата наезда - природно!За да го користите во вашата домашна средина, на теписи, мебел, постелнина за домашни миленичиња, и отворено пет области.Обезбедува дополнителна заштита кога се користи во комбинација со ALZOO Природни Ентони s производи беа направени да се користат заедно.Преглед на информации во табелата за да се види каков систем ќе работат најдобро за вас и за вашето домашно милениче!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата