.

.

ALinmo 60Piece 2 Бебе Коса Врски Еластична Лакови Ponytial Коса Поклон Ластичињата Врски Коса Додатоци за Бебиња Девојки Години

ALinmo 60Piece 2 Бебе Коса Врски Еластична Лакови Ponytial Коса Поклон Ластичињата Врски Коса Додатоци за Бебиња

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бебе коса лакови големина околу 2 инчи и е направен од висок квалитет на grosgrain лента материјал, спроведен со боја исти еластична венчиња.Бебе девојка коса врски топла залепени со многу силни и издржливи еластична врски, така ние ги стави во ред тенка коса или густа коса, тие може да се остане многу добро и не се движете надвор.Бебето влакна се врзуваат направени без freying завршува или лабави струни насекаде.На бутик лакови за коса е совршена за новороденчињата, години, бебе девојки, малку девојки, деца, тинејџери итн.Бебе pontail носители се многу убави додатоци, И еластична венчиња се навистина совршен за девојки коса конска опашка носители, 30different бои, а секоја боја доаѓа со еден пар.Овие бебе коса врски за доенчиња се совршена големина сте во потрага за и со толку многу убави и светли бои, натпревар секој облека што некогаш ќе се носат.Бебе девојка коса додатоци се пакуваат уредно, peferct да биде подарок.Овие лакови се секогаш во добра форма.Вие не треба да се прилагоди на обликот по добивањето.Само го користите за вашиот малку девојки коса!Таа ќе добиете многу комплименти.Мали лакови за коса топла залепени со Трајно Еластична вратоврска, па кога ќе се стави во тенка коса тие не се движете надвор, тие ќе останат многу добро, Ова е многу убаво пакет на квалитетот на косата лакови,бутик лакови;Совршен за бебе девојки,години,,малку девојки, големи девојки,па дури и жените и сл.ALinmo 60 Piece 2" Бебе Коса Врски Еластична Лакови Ponytial Коса Barrettes За Бебиња Девојки Години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата