.

.

Бели Памучни Ракавици за Навлажнувачки Раце преку Ноќ Ноќното Спиење | Жени, Лосион, Спиење, Инспекција Премиум Крпа Квалитет | Егзема Сува Чувствителни Иритирана К

Бели Памучни Ракавици за Навлажнувачки Раце преку Ноќ Ноќното Спиење | Жени, Лосион, Спиење, Инспекција Премиум

DEN 549.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ПАМУЧНИ РАКАВИЦИ】 - БЕЛА НАВЛАЖНУВАЧКИ РАКАВИЦИ - помага во апсорпција на креми & миро.Лекување на рака егзема, навлажнувачки, крие кожни заболувања, суви раце.ДЕБЕЛИ, ДЕРМАТОЛОЗИТЕ RECOMMENED.Бели памучни ракавици се избегне боење на ткаенини и облека.Исто така, може да се користи како се прикаже на ракавици или инспекција ракавици за ракување со колекционерски предмети како на пример, картички, накит, слики за да се спречи отпечатоци од прсти и нечистотија. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ ДЕБЕЛИ СВЕТЛИ БЕЛИ ПАМУЧНИ РАКАВИЦИ】- Ова е само производ што е 200g/метри ткаенина тежина 100% премиум квалитет памук.Ќе се чувствувате разлика кога ќе се споредат нашите памучни ракавици со било кој друг бренд.Ние обезбедуваме квалитет над квантитет, овие ракавици трае подолго од повеќето. 【ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО】 - Една големина одговара на повеќето одговара на сите за оптимална удобност.Мека светла памук, се вклопуваат добро.Ќе одговара за лево и право рака.Ние, исто така, вклучени wristband за оптимална удобност и одговара. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】 - Премија од 100% дебела бела памучна парови, ракавици миење торба помага да го продолжи животниот век на вашата набавка.Голем добро обмислен вредноста на објектот.Миење торба е вклучена како СЛОБОДНИ БОНУС објект. 【100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】 - Ако за било која причина, не апсолутно љубов на памучни ракавици, само се вратат на нив, и ние ќе рефундирање на секој денар.Ние сакаме нашите клиенти и вашето задоволство е наша главна цел.Ние се гордееме со нашите производи, така се купи со доверба.Бели Памучни Ракавици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата