.

.

Ловец PGV100-JT-ММ Dura Цела Комплет Вентил Без Проток Контрола на Пролизгување PGV100JTMM (4 Зона)

Ловец PGV100-JT-ММ Dura Цела Комплет Вентил Без Проток Контрола на Пролизгување PGV100JTMM (4 Зона)

DEN 3075.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 port колектор.Вентил тип : Хантер PGV100-JT-ММ. Вклучува навој брадавиците да се поврзете лизга адаптери да водот.Водоотпорен силикони исполнет жица ореви (исто како и бројот на зони плус 1).Повеќе колекции може да се комбинираат за дополнителни зони.Големина : 4 Зона.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата