.

.

Elavae Callus Смена Гел Дополнителна Сила. Работи добро со нога scrubber, датотека, pumice камен и други омилени педикир tools. Постигнат нога спа професионални резултати во минути

Elavae Callus Смена Гел Дополнителна Сила. Работи добро со нога scrubber, датотека, pumice камен и други омилени

DEN 213.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИЕРОТ ПЕДИКИР ТРЕТМАН сакан од професионалци е сега на располагање како на-дома лек.Апликацијата е лесно со нашата не-капе стискаш диспензерот за брзо да се прекине тешки, callused кожата на потпетици и нозете во 3 - 5 минути.Да се смири и да го ублажи дури и најпознатите сува и calloused нозе, оставајќи ги мазна и освежен веднаш и ефикасно, сите од удобноста на вашиот дом.Идеален за мажи и жени под исти услови - спортисти, оние кои работат на своите нозе, и за општата педикир одржување.Се ЧУВСТВУВА РАЗЛИКА : почуствувате Разликата.Нашиот моќен и ефективен callus смена гел едноставно супериорна.Заменете ги вашите скапи спа патувања со нашите at-home третман и ние сме убедени ќе забележите неверојатни резултати веднаш.Внимателно формулиран за да се елиминира дебели, сува, испукана кожа на вашиот потпетици и топки на нозете.Нашите callus смена гел ќе ве остават изглед и чувство уверени по само една употреба.Искуство разликата и откриваат здрава, убава, бебе-мека нозе веднаш.Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ СО СПА КВАЛИТЕТНИ РЕЗУЛТАТИ : Замените вашата скапи спа патувања со нашите at-home третман и ние сме убедени ќе забележите неверојатни резултати веднаш.Со нашите callus смена сте во контрола и може да се фокусира на областите на нозете кои треба најмногу внимание.И со неколку апликации од само едно шише, ќе биде голема заштеда на време, без компромитирање на квалитетот.СУПЕРИОРНА : Резултати во минути, не треба да се чека со недели за резултати како и некои други производи/техники.Нашите callus смена гел е помоќен од exfoliator, лосион, чистење или крем и помалку скапи и полесно да се управува од електричен callus смена.Со гордост се направени во САД и НИКОГАШ не се тестираат врз животни.СОСТОЈКИ : Deionized Вода, Калиум Хидроксид Мешавина, Carbomer, Пропилен Гликол, Конзерванс.ОДНЕСУВАЈТЕ се кон ВАШИТЕ СТАПАЛА : Нашата callus смена ќе се јават на ефектите дека секојдневните активности и долго време на нозе може да предизвика.И можете да нарачате со доверба - ние гарантираме дека ќе ви се допадне вашите резултати или можете да ги вратите за целосна наплата, без прашања праша.Нога Rasp.Нога Датотека.Pumice Камен.Заменете ги вашите скапи спа патувања со нашите at-home третман и ние сме убедени ќе забележите неверојатни резултати веднаш.Со нашите callus смена сте во контрола и може да се фокусира на областите на нозете кои треба најмногу внимание.И со неколку апликации од само едно шише, ќе биде голема заштеда на време, без компромитирање на квалитетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата