.

.

PDT LED кожата светлина уред,Кожата светлина 7 бои,Спа Убавина Опрема,за Нега на Кожата Светлина Mahine

PDT LED кожата светлина уред,Кожата светлина 7 бои,Спа Убавина Опрема,за Нега на Кожата Светлина Mahine

DEN 5160.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

7colors светлина го Зголемат еластичноста на кожата и подобрување на циркулацијата, го стимулира производството на колаген кој smoothes фини линии и брчки.Преносни нови Фотони led Светло Уред,0.04 W секоја сијалица,вкупно 504 светилки,работната големина е 16*8inch.Led Маска за Лице,Фото технологија, мулти-функција, висок квалитет на Нега на Кожата Убавина Уред ќе ви донесе задоволство.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, искрено во вашата услуга.Led Лицето Светло за да може ефективно да ги намалат брчките и sagginess, се намалат порите, подобрување на мрсна кожа, подобрување и затегнете кожата, како резултат на постигнување на бела, нежна, еластична и млада кожа.Една година гаранција и 24-часовна услуга консултации.Карактеристики : -Сина Светлина : 423nm : Повреди обновување, промовирање на протеини-ossein состав. -Црвено Светло : 640nm : Зголемување о содржина во крвта.подобрување на брчките, ефикасен третман на стареење на кожата, релаксација, и производ длабока апсорпција. -Жолта Светлина : 583nm : Лекување на кожата грубост, црвени дамки, и недостатоци circulations, анти-црвенило, црвено лице, пигмент врнежи.Пакет Вклучуваат 1. 1 * Power Кабел 2. 1 *LED Лицето Маска 3. 1 *Прирачник За Корисникот 4. 1*1* Заштита Очила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата