.

.

uxcell M10 x 60mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ракав Сидро Хексадецимален Орев Проширување Гром 2 ПАРЧИЊА

uxcell M10 x 60mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ракав Сидро Хексадецимален Орев Проширување Гром 2 ПАРЧИЊА

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Проширување Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 103g; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Проширување Гром.Удар Дијаметар : 14mm / 0.55"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Sleeve Цевка Големина : 14mm x 35mm / 0.55" x 1.4" (D*L); Вкупната Должина на : 60mm / 2.4".Навој Дијаметар : M10 / 0.4".Се состои од светлинка на чело конус, миење и да доведе ракав.Конус и орев се целосно состави.Широко се користи во оградата, burglarproof врати и прозорци, крошна, климатизација рек фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Кога инсталиран, коси-раководител метал конус прошири доведе ракав да се пополни сите порите и пукнатини на материјалот во која е поставен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата