.

.

Aviditi Триаголник картонот Мејлинг Цевки, 2 x 36 1/4, Бела, Пакување од 50, за Заштита, Транспорт и Чување на Неправилен Облик Предмети

Aviditi Триаголник картонот Мејлинг Цевки, 2 x 36 1/4, Бела, Пакување од 50, за Заштита, Транспорт и Чување на

DEN 2253.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Триаголник цевки се отвори по должина, што ги прави полесно да се спакуваат и да брод од традиционалните круг мејлинг цевки.Овие едно парче цевки брод рамен да се зачува простор.Цевки пати заедно брзо и имаат заклучување табови.Не лента или лепак е потребно за монтажа.Изградена од 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни.Со гордост се направени во САД!. 2 x 36 1/4" Бел Триаголник Мејлинг Цевки.Триаголник цевки се отвори по должина, што ги прави полесно да се спакуваат и да брод од традиционалните круг мејлинг цевки.Овие едно парче цевки брод рамен да се зачува простор.Цевки пати заедно брзо и имаат заклучување табови.Не лента или лепак е потребно за монтажа.Изградена од 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни.Со гордост се направени во САД!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата