.

.

BC3Z-19G364-Автомобил Авто Стартер Remote Start Систем за Полнење Компатибилен со Ford F150 2011-2014 F250 350 F450 F550 Супер Должност 2011- го Замени BC3Z19G364A

BC3Z-19G364-Автомобил Авто Стартер Remote Start Систем за Полнење Компатибилен со Ford F150 2011-2014 F250 350

DEN 2463.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

►Карактеристики : Нашиот Далечински Дополнителен Комплет е совршена замена со интелигентна контрола чип и долг живот на батеријата, направени од високо квалитетен материјал да се спротивстави носат и солза, стабилност и чувствителност, обезбедување на долг животен век. 【Функција】 : Нашата TUNTUN Корисна Систем може да Старт/Стоп Моторот од 300 ft.Само притиснете на копче можете да уживате брзо возење забава на пред-ладење или пред-загревање на возилото.Набавувачот може да се излади за да се спречи топлотниот удар во лето и топло во спречување на ладно во зима.Фабрика директни, обезбедување на квалитет, најдобра цена!.Сите производи се извезуваат во Глобалниот Пазар кој е направен од Високо Квалитетни Материјали,обезбедување на долг животен век. 【Пакет Вклучувајќи】 : Далечински Дополнителен Комплет Вклучува 2 Копчиња & Дилер Инсталација Препорачува како на сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата