.

.

Sony KD75X85J 75 Инчен X85J 4K Ултра HD LED Smart TV (2021 Модел) Пакет со TaskRabbit инсталациски Услуги + Деко Опрема Ѕид + HDMI Кабли + Пренапони Адаптер

Sony KD75X85J 75 Инчен X85J 4K Ултра HD LED Smart TV (2021 Модел) Пакет со TaskRabbit инсталациски Услуги + Деко

DEN 3647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.SONY САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна SONY САД ГАРАНЦИЈА.Sony KD75 X85 J 75" X85 J 4 K Ултра HD LED Smart TV (2021 Модел).Конструиран за следната генерација игри на Сите вашите омилени стриминг апликации на едно место Блескави детали и бои со HDR и Dolby Визија Работи со Air Play 2. Smart, моќна и убава, X85 J е наменета за сите вашите омилени содржини.Придвижуван од X1 4 K HDR Процесор, супер-светли 4 K HDR слики дојде на живот со живописни бои и реална разлика.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Sony KD75 X85 J 75" X85 J 4 K Ултра HD LED Smart TV (2021 Модел) Табела-топ Стојат AC Кабелот за Напојување Глас Далечински Управувач Батерии Брз Водич за Поставување Оперативни Инструкции Task Rabbit ТВ Инсталација Ѕид Монтирање на Ваучер до $60 Вредност Деко Планината 37"-100" ТВ Ѕид Заградата Пакет w/ 2 HDMI Кабли, Спреј Шише и да го Избрише Стенли Surge Pro 6 NT 750 Joule 6-Излез Бран Адаптер.Големина : 75 Инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата