.

.

Huggies Малку Пливачи Пливаат Пелени За Еднократна Употреба Пливаат Панталони, Големина 5-6 Големи, 34-Каратно

Huggies Малку Пливачи Пливаат Пелени За Еднократна Употреба Пливаат Панталони, Големина 5-6 Големи, 34-Каратно

DEN 414.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Huggies Малку Пливачи пливаат пелени големина 5-6 одговара бебиња 32+ lb. (14+ kg); #1 бестселерот пливаат панталона*.Пливаат панталони наменети за пливање со уникатни абсорбента материјал кој нема да отече во вода како редовни пелени.Двојно Течење Чувари одговара удобно околу бебето нозе да им помогне на содржат мензи.Пливаат пелени кои се вклопуваат како костими за капење со лесно се отвори, reclosable страни за прилагодливи корселе & брзи промени.Има две Дизни·Pixar барајќи го Немо дизајни вашето дете ќе љубов во секој пакет.Расположливиот пливаат пелени се мирис слободни, лосион за слободни, paraben слободни и без елементарен хлор и природни гума латекс.Пакувањето може да се разликува од сликата покажана.Уживајте во грижете се-слободен вода забава & нека вашето бебе да се направи поздравниот со Huggies Малку Пливачите!Направени со единствена абсорбента материјал кој нема да отече во вода како редовни пелени, Малку Пливачи му дадете на вашето бебе удобно се вклопуваат мокра или сува.#1 на бестселерот за еднократна употреба пливаат панталони* дизајниран за користење на водата обезбеди сигурна заштита во вода со Двојно Течење Чувари кои се вклопуваат удобно околу бебето нозе да им помогне на содржат мензи.Направени за да ги собере како костими за капење, Малку Пливачи функција лесно се отвори, reclosable страни за прилагодливи одговара & брз пелена промени дури и кога е влажно.Плус мека, еластичен корселе прави овие пливаат пелени екстра удобни.Секој пакет има две Дизни·Pixar барајќи го Немо дизајни вашето дете ќе љубов.Совршен за базен, плажа, во поздравниот парк и повеќе!Huggies Малку Пливачи се достапни во 3 големини Мали (16-26 lb.), 4 Медиум (24-34 lb.) и 5-6 Голема (32+ lb.). (*НАС Нилсен податоци крај 3/6/2021).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата