.

.

Xbox 360 4GB со Kinect Празник Вредност Пакет (Амазон ексклузивни Бонус Вредност)

Xbox 360 4GB со Kinect Празник Вредност Пакет (Амазон ексклузивни Бонус Вредност)

DEN 2371.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дигитална Забава Пакет : Вклучува Xbox LIVE 3 Месец Златно Членство + 5 Дигитални Аркадни Игри (Acqua, Оптоварување Тркач, Р Тип, Snoopy, и Maw) + $10 Инстант Видео Кредит.Xbox 360 S Конзола и Kinect Сензори.Kinect : Дизниленд Авантури игра.Kinect Авантурите игра.Xbox 360 Безжичен Контролер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата