.

.

SSMDYLYM Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Коса Совет Очи Tweezer Клип за Лице Отстранување на Влакна се Направи До Алатки Pince Коса Clip (Боја : Б)

SSMDYLYM Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Коса Совет Очи Tweezer Клип за Лице Отстранување на Влакна се Направи

DEN 2280.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и остри пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и остри пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Remove несакани лице/веѓите.На уникатен дизајн има подобра еластичност и тесни устата, што помага да се спречи лизгање.Мала тежина, мала големина, и лесно да се носат.Пакување : 1 *веѓата средување на knife Please се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата