.

.

OBD2 Скенер Bluetooth, Mucar BT200 Целосна Системи Автомобил Скенер со Слободни Масло САС Ресетирање, Живот-време WiFi Ажурирање Автомобил Дијагностички Скенер за Сите Автомоби

OBD2 Скенер Bluetooth, Mucar BT200 Целосна Системи Автомобил Скенер со Слободни Масло САС Ресетирање, Живот-време

DEN 1918.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【【Еден Скенер За Сите Автомобили】Различен од другите автомобил скенер bluetooth, Mucar 2021 најновиот автомобил код читач речиси одговара на сите автомобили и може да се користи за различни автомобили.Нема потреба да губите пари да поседувате повеќе скенери.Со САМО еден OBD2 BT200 на раце, без разлика што сме професионални автомобилската поправка или семејство DIYer, слободно може да се направи автомобил дијагноза на различни автомобили.Чувајте ги дневните автомобил дијагноза за familis, даде рака за луѓето кои се во потреба на патот, преносни Mucar BT200 не е само скенер. ????【 Целосен Систем Дијагноза за Повеќе Податоци】 MUCAR BT200 може да биде најекономичната целосна системи автомобил дијагноза алатка за сите мотор, СРС, ABS, TPMS, BCM, EPB, Климатизација, Менувач, Инструмент, Управувачки системи и др.Со Auto VIN retrieval, скенирање алатка за сите возила може автоматски да се идентификуваат и брзо скенирање на возило.Лесно се чита и добивање на повеќе дијагностички проблеми кодови, да ги задржи. ????【Целосна OBD2 Функции Плус Различни Ресетирате Услуги】Не само со полна OBD2 функции(како што се читањето на кодови, се избрише кодови, I/M подготвеност, O2 Следи Тест, DTCs Пребарување), но исто така и со повеќето различни ресетирање на услуга, вклучувајќи Масло Ресетирање, САС Калибрација, Броило, IMMO Копчиња и така натаму.Споредување со други obd скенирање алатка, нашите Масло Ресетирање и на САС Калибрација се слободни за 1 година за сите автомобили, и само треба да се обрне 19.95 ДОЛАРИ/Услуга/Година според вашето барање.Живот-време Слободни Ажурирање. ????【Спарување на Bluetooth & 9 Јазици】претворете го вашиот iphone/Андроид уред во bluetooth obd2 скенер, без да се потпираат на механичар.На спарување на Bluetooth процес треба да биде направено во Стан наместо во Андроид Bluetooth поставување (на i OS уред, одете во Settings > Bluetooth.).Моќен возило код читач BT200 aslo поддршка таблет уреди на i OS или Andord систем. 9 Јазици(англиски, француски, шпански, германски, руски, италијански и португалски, полски,и Јапонски) може да се choosed слободно, како сакате. ????【Го користите во секое време & Насекаде & Anycar】Преносни скенер automotriz е одличен избор за да се задржи во вашиот автомобил.Не разлика дали е дома или во trvael, може да го направи автомобил код читач дијагностички за сите автомобили во секое време.Или се позајмуваат на подадена рака да минувач, за кои се потребни на патот.Исто така, еден убав избор за професионална поправка на авто персонал. ????【Живот-време Грижете се-бесплатна Услуга】Професионални по продажба на поддршка е секогаш онлајн за вас.Контактирате за ако имате било мотор дијагностички алатка поврзано прашање преку или Стан Offical Поддршка. 30-ден парите назад е на повеќето основни.Mucar е посветена да се создаде најдобар напредни производ за сите клиенти.Сите предлози за подобрување на нашиот производ или услуга се топло добредојдени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата