.

.

Слатка Топки - 5pcs/set Нерѓосувачки Челик Сребрена Свадба Бонбони Топки за Вклучена Домашна Кујна

Слатка Топки - 5pcs/set Нерѓосувачки Челик Сребрена Свадба Бонбони Топки за Вклучена Домашна Кујна

DEN 378.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Вкупната Должина на Лажичка : Прибл. 19cm/7.5 инч.Погодно да ги собереш мраз, различни храна, како што се : леб.Салата, шеќер и така натаму.Совршен за партија супермаркет, кафуле, ресторан, СКАРА, бифе, бар партии и така натаму.Таа има одличен квалитет и исклучителна изработка, лесно да се мијат и светла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата