.

.

Pauwer Приклучок во Ѕид Sconce Сет од 2 Замав Рака Ѕид Светилка со Приклучокот на Кабелот и Сива Ткаенина Сенка Ѕид Светлина Тела за Ходникот Спалната соба Дневна Соба

Pauwer Приклучок во Ѕид Sconce Сет од 2 Замав Рака Ѕид Светилка со Приклучокот на Кабелот и Сива Ткаенина Сенка

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

11" широк x 6.Стил : Индустриски приклучок во ѕид светлина тела.Одговара на сите видови на стандардни E26 светилки како ЛЕД, CFL, блескаво.УЛ Наведени за Ваша Безбедност : УЛ наведени Приклучок Во Ѕид Сијалица База : E26, Max Wattage : 60 W, Напон : 110-120 V.71(W), Backplate е 5.Оваа спална соба ѕид светилка сет се состои од високо квалитетна ткаенина абажур, прилагодлив рокер рака и црна заврши. 2 x Ѕид Sconces (Без Светилки)1 x Инсталација Instruction Lamps додаток. (сијаличката не се вклучени).Со стандардни НИ E26 Медиум База на штекерите (подножјата).Ѕидот Sconce Осветлување Сет од 2, прилагодливи функција замав на раката, ткаенина сенка и црна заврши.14 и делови".Прилагодливи Замав на Раката : Pauwer plug-in ѕид sconces со 270 степен прилагодливи глава, вие може да го зголеми осветлување потенцијали со прилагодување на светлината агол во зависност од вашата потреба.11" широк x 6.Ѕидот на светлина исто така, може да биде тешко wired, стандард три жица конекција, само да го инсталирате на сливните кутија, директно поврзете се задржани жица.Боја : Сива сенка.92 Ft на исклучување мозок, многу лесен за употреба.71" (Горе, D).Осветлете Секој Простор : Црн метал и сива ткаенина сенка ѕид светилка disperses светлина во сите правци, носи Luxry искра за размена на инстант заличи вашиот простор.Димензии : Ѕид Светилка Сенка : 6.Едноставен и елегантен дизајн, ви помогне да декорирате вашиот дом повеќе убава и елегантна.Брза и лесна Инсталација.Брза и лесна Инсталација. 1 x Инсталација Настава.Погоден за сите видови на места, вклучувајќи farmhouse, кујна, спална соба, дневна соба, купатило, ресторан, коридор, канцеларија, кафе store, продавница и многу повеќе.Достапни Сијалица Тип : LED, CFL, блескаво.98" длабоко, Максимална екстензија од ѕидот е 16.Приклучок во ѕид sconces со 270 степен прилагодливи глава и 180 степен хоризонтално прилагодливи рака,може да се прилагоди на аголот на абажур.Приклучок во ѕид светилка сенка : 5.1" висок x 0.2 во 1 дизајн, лесно да се отстрани plug-in кабелот за напојување и да го замените со тешко жица.14 и делови".Едноставен и елегантен дизајн, ви помогне да декорирате вашиот дом повеќе убава и елегантна.Блек метал и сива ткаенина сенка замав рака ѕид светилка disperses светлина во сите правци, носи Luxry искра за размена на инстант заличи вашиот простор.Овој Приклучок во ѕид светилки со 180°/270° замав на раката може да биде лесно да се прилагодени за задоволување на вашите осветлување потреби.Овој ѕид светлина, може да се hardwired или вклучен со 4.Стил : Индустриски приклучок во ѕид светлина fixtures Color : Сива shade This Приклучок во ѕид светилки со 180°/270° замав на раката може да биде лесно да се прилагодени за задоволување на вашите осветлување потреби.Ѕид или да се поврзете оваа елегантна тела во различни соби во вашиот дом.Идеален за дневна соба, спална соба, foyer, ходникот, канцеларија, или студија.98" длабоко. 2 во 1 дизајн, лесно да се отстрани plug-in кабелот за напојување и да го замените со тешко жица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата