.

.

Мојата Природна Платно Поврзана Teether, Виолетова Слон

Мојата Природна Платно Поврзана Teether, Виолетова Слон

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мека и безбедно место за бебето да се џвака на.Лесен за бебето да се сфати и entertains со скриени штракаат.Направени од хипо алергиски и природен памук платно поврзана.Безбедно да се направи слободни од штетни материи и токсични хемикалии, не надразнување да се чувствителни или млада кожа.Ние ви препорачуваме нашите памук играчки биде машина за мијат со ладна вода со благ сапун и воздухот сушени станот; Тоа не треба да се третира со неприродна хемиски индуцирана детергенти за перење.Воведување на мојата природна е кадифен колекција, од доверливи креаторите на miyim, мојата природна нуди разновидност на безбедно, cuddly ликови, со мека памучна velour во светли бои.Секој со различно расположение и на личноста, мојата природна ќе ги инспирира љубов, креативност, и се всели благодарност за земјата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата