.

.

LYLSXY Тапа,Тапа Електрични Автоматски Сензор Тапа Touchless Кујна Батерија за Топла и Ладна Вода Миксер Славини

LYLSXY Тапа,Тапа Електрични Автоматски Сензор Тапа Touchless Кујна Батерија за Топла и Ладна Вода Миксер Славини

DEN 1596.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функција : Чувство Чешми.Топла И Ладна Вода : Yes.Тип : Чешми.Тапа Планината : Една Дупка.Број на Рачки : Една Рачка.Тип : Faucets Hot Ладна Вода : Yes Type : Керамичка Плоча Spool Style : Единствен Носител на Еден Hole Faucet Планината : Еден Hole Number на Рачки : Еден Handle Valve Core Материјал : Ceramic Surface Третман : Хром Finishing Weight По Пакет : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата