.

.

Relper-Lineso 16ft /5M Cat8 Етернет Кабел, Отворено&IndoorHeavy Должност Голема Брзина 26AWG Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz Обложено со Злато, RJ45 Приклучок Водоотпорна S/FTP (16FT)

Relper-Lineso 16ft /5M Cat8 Етернет Кабел, Отворено&IndoorHeavy Должност Голема Брзина 26AWG Cat8 LAN Мрежата Кабел

DEN 237.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кабел Должина - 3 Стапки (1 Метар) Работи совршен за PS3, PS4, Мрежни Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, DSL/Кабелски Модеми, Сервери, ТВ, ТВ Кутија, Лаптопи, КОМПЈУТЕРИ, Принтери, Вмрежување Прекинувачи, АДСЛ, Печ Панели и други високи перформанси вмрежување апликации. [RJ45 конектори и широк компатибилност] : Cat8 Етернет кабел со две заштитените RJ45 конектори на двата краја, многу погодна за мрежа за прекинувачи, IP Камери, рутери, прекинувачи, АДСЛ, адаптери, модеми и другите со RJ45 конектори уред на.Тоа можат да го издржат директна сончева светлина и екстремно студено, влажно и топло време, но сепак се работи ефикасно. [26 AWG и одлични перформанси] : во Споредба со другите 32 AWG Ethernet кабли, 26 AWG Cat8 е подебел, има брз и стабилен брзина на пренос, и е многу погоден за ПИ smart производи, како што се Облак податоци на Серверот и други потреби Паметни дома и во канцеларија производи со висок-брзина и високи перформанси мрежа.Relper-Lineso RJ45 Мачка 8 Ethernet Patch Кабел ЧИСТ 100% КИСЛОРОД-БЕСПЛАТНИ ГОЛИ БАКАР ДИРИГЕНТ Не се измамени од страна на Бакар Облечени Алуминиум (ЦЦА) на кабли.Исто така компатибилна со Cat5 / Cat5e / Cat6 / Cat6e / cat7. [Времето отпор и УВ отпор] : Отворено оценет Cat8 Ethernet кабли се заштитени со висок квалитет на УВ-отпорни ПВЦ sheaths, што се анти-стареењето.Заштитени со висок квалитет на УВ-отпорни ПВЦ јакна, Dacrown Cat8 Етернет кабел е отворено оценет и анти-стареењето.Нејзините заоблени форма и црна боја дизајн се хармоничен со вашето користење на животната средина.Погоден за надворешна и внатрешна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата