.

.

Airtag Случај со Клучните Прстен, Airtag Носителот со кожа анти-капка Keychain уред, AirTag Покрие Случај Анти--Нула Заштитна, Airtag Куче Јака Ракав Спречува Губење Пронаоѓач за Кл?

Airtag Случај со Клучните Прстен, Airtag Носителот со кожа анти-капка Keychain уред, AirTag Покрие Случај Анти--Нула

DEN 696.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Високо-квалитетни материјали】Airtag носителот користи посебен производство метод, користејќи полиуретан (кожа) материјал, пот-доказ, перат, мала тежина, удобно на допир, и може да се заштити airtag од тоа да биде изгребани или изгубени. 【Лесно да се инсталира】Специјален дизајн на двете страни од и надвор од airtag случај е многу погодна да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Само да се стави вашиот Air Tag во мека TPU ракав. 【Широк користи】Нашите airtag заштитник случај може да се користи за многу цели, како што се airtag куче јаки, копчиња, училишни торби, итн., така што вашиот airtag е секогаш на нив, треба само мобилен телефон да ги најдете. 【Пакет Параметри】Совршено се Вклопуваат за Air Tag (2021), Вклучувајќи и 1*airtag заштитна обвивка со keychain,1* воздух ознака заштитна маска (со исклучок на Airtag). 【Она што Ќе Добиете за】Ние сме убедени дека ќе ви се допадне нашата airtags случаи со keychain .Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволителна услуга во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата