.

.

HAITRAL Замав Рака Ѕид Sconces 2 Пакет - Модерна Ѕид Светилки, Dimmable Светилка со Монтирани Светлина Тела за Дома Декор Headboard Бања Спалната соба Farmhouse Тремот Гаража - Црна (Сија

HAITRAL Замав Рака Ѕид Sconces 2 Пакет - Модерна Ѕид Светилки, Dimmable Светилка со Монтирани Светлина Тела за

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 кликнете на владата. (Погледнете ја сликата за детали) Направен од висок квалитет на печење лак метал, HAITRAL ѕид светлина тела се добро направени, анти- ' рѓа и нема да исчезнат.Тоа е лесно за вас да ги користите.Должина на линија е 62.Не користите steplessdimming сијалица.Се надеваме дека ви се допаѓа нашиот производ и вашето задоволство е наш врвен приоритет.Не може да се свртат грб лево и десно.Своите минималистички метално тело и современите индустриски стил направи HAITRAL ѕид sconces стане домот затворен осветлување за секој индустриски и современи стилизирана простор.Внатрешниот абажур е бела.Кога ќе користење, ве молиме да се свртиме кон десно : OFF-слаба Светлина Полн со Светлина.Постојат 2 можности во dimmer : слаба Светлина и Полна Светлина.Пакетот вклучува сите компоненти потребни за инсталирање, едноставна инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата