.

.

Дејтон, 3YU69, Sump Пумпа, 1/4 HP, 1-1/4 NPT, 10 ft.

Дејтон, 3YU69, Sump Пумпа, 1/4 HP, 1-1/4 NPT, 10 ft.

DEN 4869.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подводните Sump Пумпа, HP 1/4, Отценети Напон 115 V AC, Hz 60 Hz, Засилувачи 2.6 Еден, се Префрлат Actuation Вертикална Плови, се Префрлат на Електрична Конекција Piggyback, Оф Точка 3 1/2, во Точка 8 во Тело Материјал Полипропилен, Impeller Материјал Polyamide, Вратило Печат Материјал - Пумпи Јаглерод, Керамика, Проток @ 5 Ft.на Главата 16.0 gpm, Проток @ 10 Ft.на Главата 11.0 gpm, Проток @ 15 Ft.на Главата 6.0 gpm, Проток @ 20 Ft.на Главата Max.Глава 20.0 фт, Мин.Sump Јама Кол. 10 во Телото Кол. 8 3/4 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата