.

.

HP 13X | Q2613X | Тонер-Кертриџ | Црна | Висок Принос

HP 13X | Q2613X | Тонер-Кертриџ | Црна | Висок Принос

DEN 1101.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.HP 13 X (Q2613 X) тонер касети да работи со : HP Laser Jet 1300. Заштедат до 25%, со висок принос тонер HP.Кертриџ принос (прибл.) : Од 4.000 страници.Оригинална HP тонер касети произведуваат во просек по 71% повеќе употребливи страници од не-HP касети.Она што е во Кутијата : 1 Нова Оригинална HP 13 X (Q2613 X) тонер кертриџ.Боја : Црна.HP 13 X (Q2613 X) Црна Висок Принос Тонер Кертриџ за HP Laser Jet 1300. HP 13 X (Q2613 X) тонер касети да работи со : HP Laser Jet 1300. Заштедат до 25%, со висок принос тонер HP.Кертриџ принос (прибл.) : Од 4.000 страници.Оригинална HP тонер касети произведуваат во просек по 71% повеќе употребливи страници од не-HP касети.Осигурајте се дека вашиот печатење е право за прв пат и во секое време со тонер за HP принтер : 13 X тонер.Она што е во Кутијата : 1 Нова Оригинална HP 13 X (Q2613 X) тонер кертриџ.Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата