.

.

FOOTLOGIX Анти-Габични Пети Тинктура Спреј, 1.7 Fl Мл

FOOTLOGIX Анти-Габични Пети Тинктура Спреј, 1.7 Fl Мл

DEN 600.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Грозен, затемнет, задебелена ноктите со длабоко гребени.Ноктите yellowed од продолжен носење на лак и "агресивна" педикир.Wearers тесни чевли со тесни пети кутии, не-дише обувки и многу повеќе.Се отстранат ноктите за полски од ноктите пред апликација.Држете може во саканата позиција и спреј ноктите од далечина од 1 инч.Оставете да се исуши за 10-15 секунди.Се применуваат два пати дневно се додека условите се реши.Тинктура исто така, може да се користат под ноктите ако носи полски.Ефикасни во лекувањето на discolored ноктите склони на габични инфекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата