.

.

JeaTone Peephole Гледачот WiFi Дигитални Врата Гледачот 120°Широк Агол AHD 720P Врата 4.3 инчен Екран ПИР Движење Tuya СТАН(New Arrival)

JeaTone Peephole Гледачот WiFi Дигитални Врата Гледачот 120°Широк Агол AHD 720P Врата 4.3 инчен Екран ПИР Движење

DEN 2303.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум легура + Пластика.Увезени. ✔【Нови Smart Дигитални Peephole Гледачот】 Тоа би можело да врска со Wi Fi рутер со безжичен.Можете да следење (на рачни крајот вклучува паметни телефони, Android таблети) и еден или двоен начин спогодба на телефонот со отстранување на бучава (Приказ посетител,видео повик,snap шут,снимање и др.) функцијата менија на системот се во мобилен СТАН конзола наместо во затворен монитор. (Опрема е широко се користат во куќата, станови, апартмани, вили, хотели или канцеларии итн.). ✔【Поддржува Мобилен растојание е околу 2 метри), TFT колор LCD дисплеј, за вашиот AHD слики и видеа.Motion detection(ПИР сензор за движење се користи за да се детектира автоматски движења на телото во рок од неколку секунди и да предизвика push пораки и видеа (меморија за да се TFT картичка или мобилен телефон), 24 часа за да се заштити вашиот дом безбедност. ✔【Јазици 5000 m Ah голем капацитет на батеријата; ниско ниво на батеријата алармот и USB порт за полнење за повеќе погодно.Ако имате било каква потреба ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме да се обезбеди задоволување на услуги за вас. (Совети : Доколку има задоцнување на мобилен стан известување, ве молиме проверете дали вашата домашна мрежа е одблокиран).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата