.

.

Мојот Lello Големи Дебели Премиум Еластична конска опашка венчиња - Лесна - Црвена 100pcs

Мојот Lello Големи Дебели Премиум Еластична конска опашка венчиња - Лесна - Црвена 100pcs

DEN 310.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесна коса врски - практично трајни, лесно да се отстрани без заплитане во косата.Не Метал - Нема да ја оштетат косата, како целиот циклус е мека.Супер Меки & Еластичен - има коса тесни, имајќи го во своето место.Мерки 2.25" дијаметар опуштено и 10" кога се протегала.Совршен за прикачување лакови или носи како wristbands.Големина : 100 Count (Пакување од 1) | Боја : Црвена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата