.

.

Анти Магла Очила Крпа Нано Магија Леќа Крпа Анти Магла Брише за Наочари Микрофибер Крпа за Чистење на Екранот Очила Ски Маски (18 Парчиња)

Анти Магла Очила Крпа Нано Магија Леќа Крпа Анти Магла Брише за Наочари Микрофибер Крпа за Чистење на Екранот Очила

DEN 736.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Анти-магла очила платно : на очила се избриша од оваа анти-магла очила крпа не ќе стане fogged дури и ако носат лицето покривање, внесете го ресторан од ладно надвор, или се напие шолја топло кафе, еден избрише може да трае 24 часа.Велур материјал : изработени од мек и нежен велур огледало крпа, ткаенина допира мека и нежна кога бришење на вашите леќи, ефикасно ги чисти и да се заштити вашите очила, исто така ви даде појасна видите кога ќе надвор или има топол оброк.Остави без интерпункција : за разлика од влажни избрише, леќа платно е посебно сушени да се избегне оставајќи траги на леќата по очила се избриша.Мулти-цел : секој eyeglass крпа може да се reapplied 300 до 600 пати под нормална, која работи одлично за бришејќи вашата бања огледало, автомобил rearview огледало, камера, очила за пливање, спортски огледало, шофершајбната, двоглед, телескопи, итн.Топло напомена : анти-магла крпа не можат да се исчистат и треба да бидат запечатени и да се чуваат; ве Молиме заменете кога станува влажни и валкани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата