.

.

2 Пакет Ткиво Кутија со Капак,Ткиво Кутија Носителот,Модерен СТП Кожа на Лицето Плоштадот Ткиво Кутија со Држач за Tabletop Ноќ Стои Бања Автомобил Канцеларија - Бела

2 Пакет Ткиво Кутија со Капак,Ткиво Кутија Носителот,Модерен СТП Кожа на Лицето Плоштадот Ткиво Кутија со Држач

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршен дизајн : Ова ткиво кутија покрие се направени од издржлив премиум СТП кожа,на consice и модерен дизајн е совршена за домашни куќа и користење.Тоа е совршен избор за прикривање на вашата ткиво кутии.Идеална големина : Мерење 5.0 Х5.0 Х5.0 инчи во sizeto задржете повеќето стандардна големина плоштадот ткиво кутии.Компатибилен со сите популарни плоштадот ткиво кутии, и може да бидат удобно сместени во секоја соба во вашиот дом или канцеларија.Лесно рефил: Само ја отвори велкро појас на дното за лесна замена на празни ткиво кутии.Лесен за складирање : Изработени со врвен квалитет СТП кожа.Може да биде укината за лесно складирање,aslo може да биде лесно се врати во својата првобитна форма.Чистење е исто така лесно,само да се избрише со влажна крпа.Совршен подарок : Употреба во кујна,спална соба, дневна соба, family room, занает соба, тоалет, итн.Совршен за на крајот маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа низ вашиот дом.Тоа е голем подарок идеја за housewarming, куќа декорација.Спецификации : .Материјал : СТП кожа.Боја : бела (ние ќе ги ажурира повеќе бои за ткиво кутија се покријат во иднина).Големина : приближно 5 x 5 x 5 инчи.Пакетот вклучува : . 2 x Ткиво кутија покрива.Таа е погодна за сите простори и може да се користи за чување на ткива во канцеларии, домови, ресторани, хотели и вашиот автомобил.Топло Забелешка : . 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. 2.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува. 3.За чистење, ако е потребно, користете чиста микрофибер крпа со еден допир на дестилирана вода и нежно ја избрише секоја солза.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата