.

.

Професионални Перфорирани Посочи/Лактот Пинцети Нерѓосувачки Челик Коса Веѓа Eyelash Пинцети Отстранување На Влакна, Пинцети,Посочи Трајни Обработени

Професионални Перфорирани Посочи/Лактот Пинцети Нерѓосувачки Челик Коса Веѓа Eyelash Пинцети Отстранување На Влакна,

DEN 65.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Аголот на совет и совршен усогласување на нашата пинцети ги прави идеални за отстранување на splinters, крлежи, и ingrown влакната.Нашата помош на пинцета нема празнина.Ние ги користиме многу потешко челик кој ни овозможува да се обезбеди повеќе детални и прецизни процесот на производство.Димензии : Должина е околу 14cm, ширината е околу 1cm, грешка е околу 1cm.На врвот на овие пинцети да им се овозможи да го извади од косите на корените, со што го продолжува regrowth.Професионални Перфорирани Посочи/Лактот Пинцети Нерѓосувачки Челик Коса Веѓа Eyelash Пинцети Отстранување На Влакна, Пинцети,Посочи Трајни Обработуваат.На врвот на овие пинцети да им се овозможи да го извади од косите на корените, со што го продолжува regrowth.Аголот на совет и совршен усогласување на нашата пинцети ги прави идеални за отстранување на splinters, крлежи, и ingrown влакната.Нашата помош на пинцета нема празнина.Ние ги користиме многу потешко челик кој ни овозможува да се обезбеди повеќе детални и прецизни процесот на производство.Димензии : Должина е околу 14cm, ширината е околу 1cm, грешка е за 1cm Material : не ' Рѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата