.

.

gofanco Мини DisplayPort 1.2 VGA/DVI/HDMI Екранот 4Kx2K mDP 3 во 1 Следи Адаптер - Thunderbolt 2 Компатибилни, Злато Позлатен, за MacBooks, Surface Таблети, Chromebook Pixel и Мини ДП лап-топ компјутери

gofanco Мини DisplayPort 1.2 VGA/DVI/HDMI Екранот 4Kx2K mDP 3 во 1 Следи Адаптер - Thunderbolt 2 Компатибилни,

DEN 453.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ АДАПТЕР - се Поврзува Мини Display Port / Thunderbolt-от уреди (Macbook Pro / Воздух, Surface Pro / Pro 2 / Pro 3 / Pro 4, Со Површина 3 [email protected] Hz & 1920x1200 (DVI & VGA) дисплеј, резолуции, доставување кристално јасни слики на вашиот дигитален живот. ✔ На ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АУДИО – Поддржува 7.1 Channel HD audio (HDMI само). ✔ ВИСОК пропусен ОПСЕГ (21.6 Gbps) – Поддржува до 5.4 Gbps по лејн, 48-bit боја длабочина и до 4 Kx2 K (30 Hz) преку HDMI. ✔ НИЗОК ПРОФИЛ PLUG & PLAY КОНЕКТОР - Остава доволно простор за пристаништа во непосредна близина на вашите уреди, нема возач или инсталацијата на софтвер кои се потребни.FCC, CE & Ro HS согласност.Ние сакаме нашите производи и се надевам дека ќе е премногу.Нашите производи се поткрепени со ЕДНА ГОДИНА ограничена гаранција и искусни техника на тимот за поддршка во Силиконската Долина.Ако имате какви било прашања или проблеми, посетете ја нашата веб страница или кликнете на нашето име во купите кутија и изберете "постави Прашање".Веднаш се додава HDMI, VGA и DVI приклучок за вашиот мини displayport от лаптоп, КОМПЈУТЕР или Mac Book.Поврзете го вашиот систем да практично било екранот ќе се среќаваме.Три display modes се вклучени : Огледало, Продолжен, Основно. 1 x 19-pin HDMI. 1 x 15-pin VGA. 1 x 25-pin DVI.Поврзете го вашиот лаптоп, Chromebook, Mac Book Pro, итн.да се биде обезбедено HDMI, VGA, или DVI следење на работа или на патување.Зголемете ја продуктивноста со додавање на надворешен монитор за референтни информации од еден екран и да работат на еден документ на друга екран.Уживајте во мултимедијални содржини од лаптоп на ТВ или на присутни од вашиот лаптоп на проектор во boardrooms и училници.Одбегнуваат повеќе адаптери со овој 3-во-1 решение!.Mini Display Port 1.2 да HDMI/DVI/VGA 3-во-1 Адаптер.Се поврзува Мини Display Port компатибилни уреди како што се Apple Mac Books, и Microsoft Surface таблети, Ultrabooks и Лаптопи со Mini Display Port излез на HDMI, DVI или VGA опремени монитори, обезбедување на оптимални video quality до [email protected] Hz (DVI & VGA) и 4 Kx2 [email protected] Hz (HDMI само) HDTVs.Идеален за бизнис, домашна забава, конференциски сали, и повеќе.Веднаш се додава HDMI, VGA и DVI приклучок за вашиот мини displayport от лаптоп, КОМПЈУТЕР или Mac Book.Поврзете го вашиот систем да практично било екранот ќе се среќаваме.Три display modes се вклучени : Огледало, Продолжен, Основно. 1 x 19-pin HDMI1 x 15-pin VGA1 x 25-pin DVI.Исходот m DPDock или ПРО-m DPUSBDock во подолу споредба табела (кликање на линкови).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата