.

.

50 Пакет 3V Висок Капацитет Литиум Копчето Монета Мобилен Батерии CR2450 ECR2450 Користи во Повеќето Електронски Уреди

50 Пакет 3V Висок Капацитет Литиум Копчето Монета Мобилен Батерии CR2450 ECR2450 Користи во Повеќето Електронски

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

50 парчиња Висок капацитет 3 V Литиум Копчето Монета Мобилен CR2450 Батерии,5 PCS по Пакет.Заменете ги батериите за frameless свеќа,електронски уреди, кои се Користат во Часовници, Компјутерски матични плочи, Калкулатори, Електронски организаторите, гаражни врати отварачки, Играчки, Игри.Висок Капацитет 600m Ah,Сигурен, Долго-траен Квалитет.Еквивалентно на DL2450,ECR2450,GPCR2450,CR 2450 Литиум батерија, бидејќи сите тие имаат исти димензии 2450=24mm diamete 5.0 мм дебелина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата