.

.

Linkmoon Соларни Хоризонтален Пат Светлина со IP54 Водоотпорен Луксузни 3000K LED Осветлување, 32 Инчи Модерен Отворено Bollard за Осветлување на Тревникот, Патио, Двор и Патекат

Linkmoon Соларни Хоризонтален Пат Светлина со IP54 Водоотпорен Луксузни 3000K LED Осветлување, 32 Инчи Модерен

DEN 3071.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : 100% соларен со 3000 K LED топло осветлување, висока боја рендерирање LED извор на светлина.Полнење 5-7 часа може да го осветлите 8-10 часа.IP54 ВОДООТПОРЕН : Задебелена умре-фрлија алуминиум структура материјал и надгради IP54 водоотпорен и rustproof обезбеди безбедно и трајно користење на искуство.КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ : 32 инчи висина со матирано метална површина, 1-3 плоштадот зрачењето област, 3 W, 280 LM, 180° зрак агол.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Брза инсталација без жици се потребни.Дизајниран за надворешна пејсажи осветлување и комерцијални сцени.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : 1 година гаранција.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. 32 инчи висина, 1-3 плоштадот зрачењето област. 3000 K LED топла светлина.Без жици се бара за инсталација.IP54 водоотпорен и прашина-доказ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата