.

.

4 Парчиња/Set Бебе Teething Старечки Штракаат Играчки, Подароци Игра Салата Рамка Шетач Виси Приврзоци Дрвени Прстен Teether Катник

4 Парчиња/Set Бебе Teething Старечки Штракаат Играчки, Подароци Игра Салата Рамка Шетач Виси Приврзоци Дрвени Прстен

DEN 264.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен од висок квалитет на бука материјал, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и невкусна., BPA-free материјал.Овие teether помош со неверојатно благотворно на fussy бебе.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Како бебе салата рамка pendant, убаво дизајниран да ги красат вашата бебето куќа.Виси објекти, вежбање на вашето бебе е зафат способност, како и активност вештини. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од висок квалитет на бука материјал, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и невкусна., BPA-free материјал.Овие teether помош со неверојатно благотворно на fussy бебе.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Како бебе салата рамка pendant, убаво дизајниран да ги красат вашата бебето куќа.Виси објекти, вежбање на вашето бебе е зафат способност, како и активност вештини.Употреба : Бебе салата играчка.Развивање на бебето интелигенција.Промовирање на бебето визуелни и тактилни раст.Шетач Виси Pendant Играчки само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Бука Должина : стан.28cm/11.81 во Факултативна Боја : Сина, Кафена, Зелена, Сива, Розова, Бела Количина : 4 Парчиња Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Material:
Beech
Length:
app.28cm/11.81in
Optional Color:
Blue, Brown, Green, Gray, Pink, White
Quantity:
4 Pcs

Најдобри предлози во категоријата