.

.

0.3 mm Жица Цртање Размавта Полирање Burnishing Мелење Тркала Абразивни Алатка за Површински Третман на не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Бакар и други Метални Производи 120

0.3 mm Жица Цртање Размавта Полирање Burnishing Мелење Тркала Абразивни Алатка за Површински Третман на не ' Рѓосувачки

DEN 1437.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 120 x 105 mm Бленда : 20mm Жица со Дијаметар : 0.3 mm.Материјал : Бакар обложен челик жица.За површински третман на не ' рѓосувачки челик,алуминиум, бакар и други метални производи.Особено се погодни за обработка workpieces со неправилни форми,без горење на површината на работното парче, издржлива и ефикасна, само острат (анти блокирање).Висок заврши, силна сечење сила, подолг сервисен живот и јасни линии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата