.

.

Chelhead 52 ИНЧЕН Led светлото на рефлекторите Бар 300W IP67 5D Место Зрак Off Road Работи Возење Светла Црна Директно Led Светло Бар за Камиони, Џип, UTV, 4WD, АТВ, Брод

Chelhead 52 ИНЧЕН Led светлото на рефлекторите Бар 300W IP67 5D Место Зрак Off Road Работи Возење Светла Црна Директно

DEN 2063.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. .Фокусирани : 52 инчен Двоен ред led светло бар 100 x 3 Вати висока моќност бели Led диоди во 6,000 К боја температура со 18000 Lumens,соодветно се меша и натпревар на самото место греди обезбедува долго зрачењето далечина.Компактен : На lightbar е врз основа на Црна насликани високо квалитетни алуминиумски домување, На heatsink дизајн, исто така, драстично ја намалува брзината на бучава, и не свирче во правец како и многу генерички живеалишта.Одлична изведба на водоотпорен, dustproof, shockproof и анти-корозија во екстремни временски услови.Докажана Сигурност : Chelhead осветлување е тестиран за долгорочна операција од -40 до 185 степени F, вибрации, влага упад, и корозија; IP68 Водоотпорен Стапка, 100% dustproof и водоотпорен до 1 метар вода за 30 минути.ПРИЛАГОДЛИВ за МОНТАЖА ЗАГРАДА : На здрав монтажа заградата може цврсто да се поправи светлина бар.Quakeproof кога минува низ нерамен терен.Единствена светлина бар може да биде компатибилна со речиси сите Џипови, 4x4, Камиони, Мотоцикли, спортски автомобили, atv настана, Автомобили, Бродови, итн.како Back-up Светлина, Off Road Осветлување, Изградба Осветлување и така натаму.Искуство : Chelhead сакате да биде еден од најдоверливите имиња во автомобилската LED осветлување и делови.Ние директно да се собираат и да инженер нашите сопствени производи, овозможувајќи за повисок квалитет и перформанси.Без разлика што и да возите, ние се гордееме со нудиме само најдоброто можно LED решенија.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашата светлина барови!.Големина : 52 инчен двоен ред 5 D.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата