.

.

Xbox 360 Energizer Полнење Систем w/ 1 Батеријата Пакет - Црна

Xbox 360 Energizer Полнење Систем w/ 1 Батеријата Пакет - Црна

DEN 2208.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Led индикаторот покажува статус на полнење.AC Адаптерот и моќ кабел за лесно полнење.Вклучува 1 Energizer Полнете ја Батеријата Пакет & е компатибилен со Microsoft акумулатори.Контролорот НЕ се вклучени.На Energizer Моќ & Игра Брзо Полнење Систем за Xbox 360 трошоци вашиот контролер.Станицата ајде да знаете кога се полни преку конекцијата се појавува во црвена светлина (полнење) и зелена (целосно наполнета).Таа се напојува со вклучени УЛ-одобрени AC кабелот за напојување.Чувајте ги вашите контролер полни и да се врати во игра со целосно лиценцирана од Energizer Моќ & Игра Брзо Полнење Систем за Xbox 360 од страна на ПДП.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата